Aktualności
Terminy rekrutacji do przedszkoli i szkół Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
rekrutacja 2018

Znane są już terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych i szkół na rok szkolny 2018/2019. Jeżeli Państwa dziecko wybiera się w tym roku do przedszkola lub szkoły to koniecznie zapoznajcie się z zarządzeniami Wójta Gminy Maków w sprawie terminów rekrutacji do gminnych placówek oświatowych.

 Pliki do pobrania:
Zarządzenie Nr 2/18 z dnia 18 stycznia 2018 r.-przedszkola, oddziały przedszkolne
Zarządzenie Nr 3/18 z dnia 18 stycznia 2018 r. - szkoły

 
Projekt edukacyjny Majsterkowo Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Majsterkowo

>>>GALERIA<<<

Projekt edukacyjny Majsterkowo ma na celu promować jedną z głównych zasad rozpowszechnianych na co dzień przez Castorama Polska – majsterkowanie jest łatwe. Dzięki tej akcji dzieci uczą się samodzielności i mają okazję przekonać, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca. Mogły się o tym przekonać dzieci z grupy „Smerfy” z Gminnego Przedszkola w Makowie, które 23.01.2018r. uczestniczyły w warsztatach technicznych „Czym się różni drzewo od drewna”. Przedszkolaki pod okiem specjalistów z Castoramy w Skierniewicach pani Gabrysi, Edyty oraz pana Mariusza samodzielnie złożyli i ozdobili drewniany pociąg. Również podczas zajęć poświęconych tematyce drewna przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda proces przetwarzania drewna od momentu posadzenia drzewa, aż do sprzedaży drewnianej deski w sklepie. Zajęcia odbyły się w bardzo miłej i twórczej atmosferze, wspierają one rozwój dziecka poprzez realizowanie projektów manualnych umacniających w nich poczucie samodzielności. Dzięki nim nasze przedszkolaki miały wspaniałą okazję odkryć w sobie pasję do majsterkowania oraz pogłębić swoja wiedzę na temat sposobów pozyskiwania drewna. Na koniec zajęć wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki, samodzielnie wykonany pociąg oraz dyplom majsterkowicza. Bardzo dziękujemy pani Małgosi mamie naszego Mikołaja za pomoc w zorganizowaniu tak ciekawego spotkania.

 
Dzień Babci i Dziadka w Dąbrowicach Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Dzień Babci i Dziadka

>>>GALERIA<<<

22 stycznia br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  świętowano Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wnuczęta te małe i te duże miały okazję podziękować swoim Dziadkom za opiekę, wsparcie i miłość. Zaproszeni goście licznie przybyli do szkoły, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Oprócz Dziadków,  uroczystość zaszczycili: Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz oraz Sołtys wsi Dąbrowice  Kazimierz Pająk.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy