Aktualności
Informacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 

Z powodu zbyt małej ilości osób chętnych, zaplanowana na dzień 9.11.2017 r akcja honorowego oddawania krwi została odwołana.

 
III Gminny Dzień Seniora Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

III Gminny Dzień Seniora

>>>GALERIA<<<

 
SP Słomków-Dzień Edukacji Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

SP Słomków

>>>GALERIA<<<

13 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Słomkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem i pasowaniem na czytelnika uczniów klasy I. Wszystkich licznie zebranych na sali gimnastycznej gości w osobie wójta gminy Maków pana Jerzego Stankiewicza, uczniów, rodziców i nauczycieli  powitała pani dyrektor Barbara Dziuda.

Czytaj całość
 
Program Edukacyjny Ratujemy i Uczymy Ratować Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Bicie rekordu

 >>>GALERIA<<<

W Szkole Podstawowej w Dąbrowicach, pod kierunkiem p. Lucyny Antoniak, realizujemy jest Program Edukacyjny Ratujemy i Uczymy Ratować (RUR). Szkoła otrzymała od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: fantomy, podręczniki, filmy, apteczki. Pomoce te służą uczniom do nabywania umiejętności związanych z pierwszą pomocą. Uczniowie oswajają się z tak ważnym zagadnieniem, kształtowane są właściwe nawyki – pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym. W tym roku 16 października z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca włączyliśmy się w próbę pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej przez jak największą liczbę osób. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przez pół godziny wykonywali sztuczne oddychanie i masaż serca na fantomach.Tak naprawdę nie chodzi o bicie rekordu, a pokazanie społeczeństwu, jak ważny jest temat pierwszej pomocy – umiejętność jej udzielania.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 56 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy