Aktualności
Wieści z Gminy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Wieści z Gminy

>>>POBIERZ<<<

 
Dzień Edukacji Narodowej-SP w Świętem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
13 X 2017 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Świętem uczcili Dzień Edukacji Narodowej. W krótkim raporcie Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego wspomnieli najważniejsze wydarzenia historyczne, które zainicjowały to święto i dały początek pięknej tradycji związanej z jego obchodami. Następnie uczniowie szkoły zapoznali się z nowo wybranym Prezydium SU. Jak co roku, Święto Edukacji Narodowej stało się też okazją do wypowiedzenia najserdeczniejszych życzeń dla nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Były "pieśni na cześć nauczycieli", słowa poezji oraz kwiaty. Miłym akcentem piątkowej uroczystości okazała się zabawa integracyjna, w której nauczyciele i uczniowie zamienili się na chwilę rolami. Z okazji Święta Edukacji Narodowej, powszechnie uznanego za Dzień Nauczyciela, raz jeszcze życzymy naszym pedagogom wszystkiego najlepszego!

 
Gminny Dzień Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
6 października 2017 r. w sali OSP w Makowie odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzem spotkania było Gminne Przedszkole w Makowie. W tegorocznej uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z Wójtem Gminy Maków Jerzym Stankiewiczem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Maków Dariuszem Kuletą. Ponadto w spotkaniu uczestniczyli: Sekretarz Gminy Maria Krawczyk, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Maków Andrzej Kołaczek, dyrektor GZEAS Jolanta Zarzycka-Karda, prezes Oddziału Powiatowego ZNP Skierniewicach – Urszula Adamczyk, Prezes OSP w Makowie Kazimierz Sałek, radne: Grażyna Stasiak, Elżbieta Granatowska, Agnieszka Szychowska-Szadkowska, Sołtys Makowa Teresa Kopińska, dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi makowskich placówek oświatowych.
Spotkanie było okazją wyrażenia wdzięczności wszystkim pedagogom i pracownikom makowskiej oświaty za trud i poświęcenie w codziennej pracy oraz złożenia życzeń w życiu osobistym i pracy zawodowej.
Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej Wójt Gminy Maków nagrodził dyrektorów szkół. 

Nagrody Wójta Gminy Maków otrzymały: Barbara Dziuda, Hanna Głuszek, Elżbieta Kamińska, Ewa Krawiec, Lidia Matyjaszczyk, Gabriela Michalska, Bożena Szmigler, Jolanta Szeliga, Jolanta  Zarzycka-Karda.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 64 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy