Aktualności
Pamiętamy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Pamietamy

>>> GALERIA<<<

W dniu 17 września 1944 r. w lesie Zwierzyniec rozstrzelanych zostało 20 skierniewiczan. Był to odwet wojsk hitlerowskich za zabitego żandarma. Co roku  o godzinie 15.00 wokół pamiątkowej mogiły odbywają się uroczystości upamiętniające to wydarzenie. W bieżącym roku w uroczystości uczestniczyli  członkowie rodzin zabitych, przedstawiciele władz miasta Skierniewice, Gminy Maków na czele z Wójtem Panem Jerzym Stankiewiczem,  Nadleśnictwa Skierniewice, Izby Historii Skierniewic, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Makowskiej wraz z dyrektorem i  rodzicami.Szkoła z Woli Makowskiej od wielu lat opiekuje się tym grobem.

 
"Aktywna tablica" w makowskich szkołach Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Tablica
Makowskie szkoły otrzymały 42 tys. zł na zakup nowoczesnego sprzętu multimedialnego w ramach rządowego programu „Aktywna tablica”. Celem programu jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.  Dzięki pozyskanym środkom szkoły podstawowe: w Makowie, Dąbrowicach, Woli Makowskiej zakupią nowoczesne urządzenia, takie jak:  tablice interaktywne, projektory, głośniki, monitory. Ogółem wartość projektu to kwota 52.500,00zł. dofinansowanie budżetu państwa 42.000,00zł, wkład własny gminy Maków 10.500,00zł.
 
Informacje KRUS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

 

Informacja o dokumentach wymaganych przy składaniu wniosku o emeryturę rolniczą

Informacja o możliwości odroczenia terminu płatności składek KRUS przez rolników poszkodowanych w wyniku wystąpienia wichur i nawałnic

 
Badania mammograficzne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
„Łączy Nas Kobiecość" to 6 edycja ogólnopolskiej akcji profilaktyki raka piersi. Weź udział w akcji i wykonaj badanie mammograficzne, a otrzymasz prezent w postaci kosmetyku.
Badanie wykonasz w Makowie przy ul.  Akacjowej 2 obok  Gimnazjum w dniu 22.09.2017r. (piątek).
Zapisz się na mammografię telefonicznie pod numerami:  42 254 64 10 ; 517 544 004 lub przez internet na stronie www.salvemedica.pl/mammografia.
Więcej informacji o akcji na stronach: www.laczynaskobiecosc.pl, www.salvemedica.pl oraz na profilu Łączy Nas Kobiecość na Facebooku.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 65 - 72 z 636
EnglishFrenchGermanRussianSpanishLatvianLithuanianEstonian
 
Psy do adocji
 

Spacer

Wirtualny spacer

Inwestycje

Inwestycje

Oświata

Gimnazjum SP Wola Makowska
SP MAkówDąbrowice

Wywóz odpadów

 

2018

 

Gościmy